KULTURA / Výstavy

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
23.1.2019

Vstupte do světa LEGO. Ve výstavní síni Staré radnice v Náměšti nad Oslavou

NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

Výstavní síň Staré radnice v Náměšti nad Oslavou zdobí unikátní výstava exponátů sestavených z kostiček LEGO. Dopoledne ji mohou navštěvovat školy, odpoledne všichni ostatní. Výstava skončí 24. února.

Městské kulturní středisko v Náměšti nad Oslavou zve všechny zájemce na unikátní výstavu exponátů sestavených z kostiček LEGO pod názvem Svět kostiček, která je k vidění ve Výstavní síni Staré radnice v Náměšti nad Oslavou. Dopoledne všedních dnů jsou rezervovány pro školy, které pořadatelé prosí o rezervaci jejich návštěvy. Pro veřejnost je výstava otevřena ve všední dny od 13 do 16 hodin, v sobotu od 9 do 11 hodin a v neděli od 13 do 16 hodin.

Výstavu můžete navštěvovat do 24. února.

Vstupné: 20 Kč děti / 40 Kč dospělí.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Návrhy na investice v Třebíči mohou lidé podávat do konce června

Víte o nějaké místě v Třebíči, které by si zasloužilo investici? Máte nějaký nápad, který zlepší prostředí v našem městě? Chcete se zasloužit o zkrášl

Post

Navzdory pandemii se bude i letos konat Festival bulharských filmů

Pořadatelé upravili formát a letos můžete festival navštívit z pohodlí a hlavně bezpečí svého domova. Již dvanáctý ročník v řadě proběhne online. Díky

Post

Jihlavská střední škola průmyslová, technická a automobilní bude mít nové ruční dílny a učebny

Už příští rok projde část areálu Střední školy průmyslové, technické a automobilní Jihlava na Polenské ulici dílčími stavebními úpravami.

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA

Aktivní Dítě