KULTURA / Výstavy

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
23.1.2019

Vstupte do světa LEGO. Ve výstavní síni Staré radnice v Náměšti nad Oslavou

NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

Výstavní síň Staré radnice v Náměšti nad Oslavou zdobí unikátní výstava exponátů sestavených z kostiček LEGO. Dopoledne ji mohou navštěvovat školy, odpoledne všichni ostatní. Výstava skončí 24. února.

Městské kulturní středisko v Náměšti nad Oslavou zve všechny zájemce na unikátní výstavu exponátů sestavených z kostiček LEGO pod názvem Svět kostiček, která je k vidění ve Výstavní síni Staré radnice v Náměšti nad Oslavou. Dopoledne všedních dnů jsou rezervovány pro školy, které pořadatelé prosí o rezervaci jejich návštěvy. Pro veřejnost je výstava otevřena ve všední dny od 13 do 16 hodin, v sobotu od 9 do 11 hodin a v neděli od 13 do 16 hodin.

Výstavu můžete navštěvovat do 24. února.

Vstupné: 20 Kč děti / 40 Kč dospělí.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Vysočina potvrdila, že ve Varnsdorfu neumí

Vysočina v pátém kole nového ligového ročníku utrpěla první porážku. A příliš nepřekvapí, že se tak stalo na neoblíbeném stadiónu FK Varnsdorf.

Post

O další peníze na hospodaření v lesích se na Vysočině bude moci žádat celé září

Kraj Vysočina má připravených dalších 50 miliónů korun, které v následujících měsících rozdělí mezi majitele lesů a osoby v lesích hospodařících.

Post

Expedice Tomáše Petrečka se na K2 dostala do výšky 8100 m.n.m. bez použití kyslíku

Výprava ve složení Tomáš Petreček, Marek Novotný a Pavol Lupták vyrazila v půlce července do pákistánské části Himalájí. Trojice měla v plánu usilovat

PARTNEŘI

www.wwwdesign.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA