/

Požadovaný článek není již na serveru k dispozici, nebo není určen pro zobrazení v aktuální mutaci.

Autor / zdroj:

Jihlava brankou v poslední minutě porazila Baník

Baník šel do vedení z penalty, kterou proměnil de Azevedo, ovšem Davis Ikaunieks ještě do poločasu vyrovnal. V první minutě nastavení mohl o ostravské

Jihlava na ledě Komety málem srovnala třígólové manko, ale tři body nakonec zůstaly v Brně

Kometa vedla v zápase již 3:0, ale nakonec ještě měla mnoho práce s houževnatou Jihlavou, která hrála v útoku hodně sympaticky a mnohdy domácí tým pot

Jablonec nasázel pět branek do sítě oslabené Jihlavy

Jablonečtí fotbalisté v dalším domácím utkání nastříleli pět branek oslabené Vysočině Jihlava. Ta hrála na Střelnici bez vyloučeného Tlustého a schyta