SPORT

Dukla vstřelila Motoru pět branek a upevnila si první místo v baráži
Hokej 17.4.2017

Jihlava vyhrála nad Motorem České Budějovice i posedmé v sezoně, když soupeře porazila 5:1. Upevnila si tak vedení v barážové tabulce.

Vysočina šokovala ligu - poprvé v historii porazila Spartu
Fotbal 16.4.2017

Fotbalisté FC Vysočina vybojovali po koncentrovaném a houževnatém výkonu nesmírně cennou výhru nad Spartou Praha. Slavný letenský klub porazili vůbec poprvé v historii.

Jihlava bere proti Pardubicím dva body za výhru v nájezdech
Hokej 15.4.2017

Jihlava sice během pěti minut třetí třetiny přišla o tříbrankový náskok, ale nakonec zvítězila v samostatných nájezdech. Udržela si tak první místo v barážové tabulce.

Karlovy Vary nedaly Jihlavě šanci
Hokej 12.4.2017

Karlovarští od začátku soupeře přehrávali a dvě třetiny si budovali náskok. Jihlava se dostala více do hry až v poslední desetiminutovce, ale ani v té se jí už zápas zdramatizovat nepodařilo.

Pardubice v kotli vyprodané haly otočily duel s Jihlavou
Hokej 10.4.2017

Dynamo zvrátilo dramatický zápas dvěma brankami v přesilovkách v závěrečném dějství, v němž se prosadili Lukáš Nahodil a Nicholas Schaus. Prázdnou bránu hostí při jejich power play pak trefil Ján Sýkora.

Záchranářská bitva v Ďolíčku dopadla lépe pro domácí
Fotbal 9.4.2017

Důležitá záchranářská bitva v Ďolíčku skončila nejtěsnějším vítězným Bohemians. Naopak Vysočina prohloubila sestupové starosti a potvrdila, že se jí proti zelenobílým nedaří, vždyť jihlavské čekání na tříbodový zisk trvá už jedenáctým rokem.

Dukla Jihlava popáté v sezoně skolila Motor
Hokej 3.4.2017

Dukla Jihlava zvítězila v baráži i potřetí za sebou, když tentokrát skolila Motor České Budějovice 2:1 na nájezdy.

Jihlava v prodloužení porazila Pardubice
Hokej 31.3.2017

Prodloužení v podobě hry tři na tři rozhodl Filip Seman. Jihlava tak znovu potvrdila, že jí prodloužení extrémně jdou, letos ze šestnácti prodloužení prohrála v této herní činnosti pouze dvakrát.

Dukla otočila zápas a veze si Karlových Varů tři body
Hokej 28.3.2017

Bylo to vypjaté drama až do poslední minuty. Energie v utkání třikrát vedla, ale Jihlava pokaždé vyrovnala a ve třetí třetině zápas definitivně otočila. Zápas výrazně ovlivnily vyšší tresty pro domácího Dvořáka a Skuhravého.

Dukla vyhrála jedním gólem, Rytíře sestřelil jejich odchovanec Richard Diviš
Hokej 25.3.2017

HC Dukla Jihlava porazila Kladno v rozhodujícím sedmém semifinále 1:0 a celou sérii vyhrála poměrem 4:3. Jihlavští tak doplnili trio České Budějovice, Karlovy Vary a Pardubice a jsou tak čtvrtým a posledním účastníkem letošní baráže o extraligu 2017.

Kladno proti Jihlavě vyrovnalo sérii a rozhodovat bude sedmý zápas
Hokej 23.3.2017

Kladno si připisalo vítězství 3:2 a tohle dramatické semifinále rozhodne až poslední sedmý zápas, který se v pátek odehraje na Horáckém zimním stadionu.

Jihlava proti Kladnu první mečbol neproměnila
Hokej 21.3.2017

Rytíři oplatili Jihlavě porážku z předešlého zápasu ze svého ledu a vezou si na cestu domů vítězství 2:1. Kladenští tak napoprvé dokázali odvrátit konec sezony a vynutit si šesté pokračování na svém ledě.

Střelecké hody v Jablonci odnesla Jihlava
Fotbal 20.3.2017

Více než rok trvající čekání fotbalistů FC Vysočina na prvoligovou výhru ze stadiónu soupeře pokračuje. Tentokrát si jihlavský tým z Jablonce odvezl hrozivý debakl 5:0.

Jihlava dotáhla v Kladně dvougólové manko a zvítězila v prodloužení
Hokej 19.3.2017

Jihlava v prodloužení urvala klíčové venkovní vítězství a v domácím prostředí dostane v pondělí šanci rozhodnout celou sérii.

Pekr vystřelil hattrickem snížení v sérii
Hokej 18.3.2017

Ve druhé části se dostali do vedení hráči Dukly, Kladno ovšem do sirény srovnalo. V závěrečné třetině se vývoj otočil, Jihlava dokázala stáhnout kladenský náskok a zápas dospěl až do prodloužení. V něm završil Matěj Pekr hattrick a vystřelil Kladnu výhru 3:2 po prodloužení a první bod v sérii.

První semifinálová bitva rozhodnuta jedinou brankou v kladenské síti
Hokej 14.3.2017

Domácí gólman polapil všech třicet střel soupeře a protože Radek Hubáček ve 33. minutě vstřelil jedinou branku, vyhrála Dukla 1:0.