SPORT

Jihlava vybojovala body proti Havířovu
Hokej 18.12.2018

Jihlava otočila zápas až v posledních sedmi minutách. Nejprve po krásné kombinaci v oslabení srovnal v 53. minutě Matěj Pekr. O ubojované výhře nad Havířovem rozhodla v poslední minutě.

Valaši na svém ledě předvedli famózní obrat, odnesla jej Třebíč
Hokej 17.12.2018

První třetina nedopadla ze vsetínského pohledu vůbec dobře. Třebíč do zápasu vletěla a v 9. minutě už vedla o tři branky. Valaši se pak hrnuli do ofenzivy, přesná střela se ne a ne objevit. V 34. minutě prolomil tuto smůlu Rob, čas Vsetína měl ale teprve přijít. Valaši totiž ve třetí třetině otočili třemi brankami skóre a přidávají osmé domácí vítězství v řadě.

Frýdek udolal Třebíč až v prodloužení
Hokej 14.12.2018

Frýdek-Místek získal dva body za výhru v prodloužení, když rozhodla jeho přesilovka v nastaveném čase. Christov nabil na modrou čáru Lukáši Kovářovi a ten svou tvrdou ranou překonal Vejmelku.

Jihlava si z Prostějova odváží cenné vítězství
Hokej 10.12.2018

Prostějov hostil lídra Chance ligy a začátek utkání vyšel Jestřábům parádně. V první minutě šli do vedení díky brance Tomáše Nouzy. Jihlava dokázala rychle srovnat, ale konec třetiny byl po brance Divíška 2:1 pro Prostějov. Ve druhé třetině Jihlava dokázala otočit skóre ve svůj prospěch a udržela ho až do konce.

Třebíčští přehráíli Litoměřice, využili přesilovky a byli produktivnější

Třebíčští hokejisté potřebovali v utkání s Litoměřicemi nutně bodovat, aby udrželi kontakt s elitní osmičkou Chance ligy, do které se chtějí probojovat.

Přerov doma nestačil na vedoucí Jihlavu
Hokej 6.12.2018

Přerov sice dvakrát smazal gólové manko, ve druhé třetině dokonce při vlastním oslabení, ale pak už nikoliv. Osudným se Zubrům stalo neproměňování šancí, kterých si vypracovali obrovské množství.

Slavia doma na Jihlavu nestačila
Hokej 2.12.2018

V první třetině dokázali hosté využít obě své přesilové hry a dostali se do dvoubrankového vedení. Červenobílí se snažili nepříznivý vývoj zvrátit na svou stranu, jenže v rozhodujících momentech nedokázali skórovat a nakonec vyšli naprázdno.

Třebíčští byli lepší, body ale bere Kladno
Hokej 29.11.2018

Souboj Bílých hvězd z Třebíče a Rytířů z Kladna opět přinesl parádní hokejové představení. Diváci sice viděli jen tři góly, ale určitě se nenudili.

Vítězná série Frýdku pokračuje, ani Nové Veselí body nezískalo
Házená 29.11.2018

Pepino SKP Frýdek-Místek se veze na vítězné vlně. V televizním utkání vyhráli ve 12. kole extraligy nad Novým Veselím 23:19 a čtvrté extraligové vítězství v řadě vyneslo domácí již na 5. místo v tabulce.

Diváci na Vinici gól neviděli, body si Pardubice s Jihlavou rozdělily
Fotbal 25.11.2018

Sobotní loučení se sezónou se v Pardubicích za asistence televizních kamer muselo obejít bez vstřelené branky. Pardubice si díky tomu udrželi v této sezóně domácí neporazitelnost.

Zápas Třebíče s Prostějovem rozhodla lepší produktivita hostů
Hokej 25.11.2018

Utkání Horácké Slavie s Prostějovem nabídlo divákům parádní podívanou, kterou nakonec rozhodla lepší koncovka zkušenějších hostů.

Vsetín deklasoval vedoucí Jihlavu

Skvělé představení před televizními kamerami předvedli hokejisté VHK Vsetín. V souboji s vedoucím celkem tabulky z Jihlavy od prvních prvních minut jasně dominovali. Vsetín rozdrtil lídra tabulky 9:2.

V nastaveném čase vystřelil tři body Lukáš Zoubele
Fotbal 27.10.2018

Fotbalová Vysočina znovu vydřela body v závěru utkání. Proti velmi dobře hrajícímu Prostějovu přežila několik šancí soupeře, sama neproměnila řadu příležitostí a v páté minutě nastaveného času se dočkala gólové euforie!.

Sparta potvrdila roli favorita a postupuje v poháru přes Polnou
Fotbal 3.10.2018

Sparta podle očekávání zvládla zápas na hřišti Slavoje Polná a postoupila do čtvrtého kola MOL Cupu. Sparta měla většinu zápasu tlak, výraznější náskok si ale udělal až v závěru a zvítězila 4:1

Vlašimský odpor zlomila Jihlava ve druhé půli
Fotbal 22.9.2018

Fotbalová Vysočina v domácím duelu potvrdila nelehkou úlohu favorita a po čtyřech duelech bez tříbodového zisku se dočkala vítězství.

Humpolec se poslední srpnový víkend stane dějištěm finále Zlaté podkovy
Jezdectví 20.8.2018

Poslední srpnový víkend patří v Humpolci koním. Od pátku 24. do neděle 26. srpna se jede finále Zlaté podkovy, závody ve všestrannosti a spřežení.