SPORT

Vsetín ani do třetice nedokázal vyzrát na Třebíč
Hokej 14.1.2018

Valaši nastoupili do utkání ve speciální sadě dresů, která však Vsetínským příliš štěstí nepřinesla. Valaši byli po většinu utkání aktivnějším týmem, měli střeleckou převahu, ale Třebíč byla znovu mimořádně efektivní.

Jihlava proti Liberci znovu neskórovala
Hokej 6.1.2018

Severočeši byli v utkání jasně lepším týmem, přestože Dukla měla střeleckou převahu, žádné gólové šance jsme na její straně neviděli. Za hosty se prosadil Pyrochta a Derner.

Třebíč otočila utkání proti Prostějovu, rozhodla druhá třetina
Hokej 5.1.2018

O výsledku rozhodly přesilové hry a druhá třetina, ve které se domácí dokázali zlepšit v předváděné hře a obrátit vývoj zápasu.

Jihlava v dramatickém utkání přestřílela Litvínov
Hokej 4.1.2018

Po třech tříbodových výhrách venku za sebou Litvínov v Jihlavě neuspěl. Vyrovnání a odvrácení těsné porážky už nepřinesl ani závěrečný tlak.

Vyrovnanou bitvu v Brně rozsekl v prodloužení Němec, Jihlava si odváží bod
Hokej 27.12.2017

V první části zaskočila Dukla zpočátku zakřiknutou Kometu aktivním pohybem. Domácí ale dokázali úvodní nápor přečkat a postupně začali diktovat tempo utkání.

Chomutov zdolal v dramatickém duelu Jihlavu
Hokej 11.12.2017

Chomutovští se ve třiadvacáté minutě dostali do vedení, když se poprvé v modrobílém dresu prosadil Stanislav Dietz. Dukle se podařilo vyrovnat, ale Nicolas Hlava vrátil klid na domácí hokejky. O vítěznou trefu se nakonec postaral Vladimír Růžička.

Sparta proti Jihlavě získala bod navíc v prodloužení
Hokej 4.12.2017

Sparťané v polovině střetnutí s Jihlavou vedli už o tři branky, jenže extraligový nováček se zvládl do utkání vrátit a na začátku třetí části šel dokonce do vedení. Těsně před koncem základní hrací doby ale zápas do prodloužení poslal Robert Říčka.

Jihlava podlehla doma Liberci
Hokej 22.11.2017

Dukla přivítala Liberec a od první minuty bylo k vidění poměrně opatrné utkání. Jako první šli do vedení hosté zásluhou Jelínka v 7. minutě. Ve druhé třetině pozvedli domácí svůj projev, ale Liberec se dostal ale do vedení o dvě branky zásluhou důrazu Ordoše.

Slavia v Jihlavě o postupu rozhodla během sedmi minut
Fotbal 26.10.2017

FC Vysočina ukončila putování MOL Cupem ve 4. kole na štítu úřadujícího ligového mistra – Slavie Praha, když favorizovanému soupeři podlehl 1:3. Přitom první půle vyzněla lépe pro Jihlavu, když se ujala utažená střela Nového z dvaceti metrů.

Jihlava přerušila sérii tří porážek, odnesla to Sparta
Hokej 20.10.2017

I když to první třetinu nevypadalo, domácí ve zbylých dvou předvedli jeden z nejlepších výkonů sezony a dokázali otočit zápas ve svůj prospěch.

Benátečtí znovu našli recept na Třebíč a přidávají do tabulky tři body
Hokej 17.10.2017

Zápas rozhodně diváky nemohl nudit, k vidění byla spousta skvělých akcí, které v poslední chvíli likvidovaly obrany či maskovaní muži. Po divokém závěru nakonec putovaly tři body na konto domácích, kteří zvítězili 6:4.

Olomoucporazila jihlavskou Duklu
Hokej 16.10.2017

Přesně po měsíci se Kohouti dočkali! Olomouc se tak dlouho pokoušela z domácího zápasu vydolovat tři body a zrovna před soubojem s Jihlavou se konec této nelichotivé série nečekal.

Třebíč čtyřmi zásahy v přesilovce porazil Frýdek-Místek
Hokej 12.10.2017

Základem úspěchu domácích byly přesilovky. Jak všech osm ubráněných, tak potom i ty využité, které domácí hráči přetavili v góly hned čtyři. Důležité tři body tak po zásluze zůstávaly v Třebíči.

Kadaň doma poprvé zabodovala proti Třebíči
Hokej 10.10.2017

Trhači hlásí druhou výhru, a to proti SK Horácká Slavia Třebíč. Zároveň se jedná o vůbec první úspěch před domácím publikem.

Do Humpolce míří tři letošní evropští šampioni
Motorsport 9.10.2017

Je již dlouholetou tradicí, že rozloučením s autokrosovou sezónou bývá Setkání mistrů Bernard Cup v Humpolci. Pořadatelé z AMK Zálesí se vždy snaží přilákat co nejatraktivnější startovní pole.

Motor urval pátou výhru v řadě až v prodloužení
Hokej 5.10.2017

České Budějovice začaly hrát pořádně až ve třetí třetině, díky čemuž si zajistily prodloužení po individuální akci Václava Nedorosta. Poté si dva body proti Třebíči zajistily v prodloužení dorážkou Petera Galamboše.