SPORT

V nastaveném čase vystřelil tři body Lukáš Zoubele
Fotbal 27.10.2018

Fotbalová Vysočina znovu vydřela body v závěru utkání. Proti velmi dobře hrajícímu Prostějovu přežila několik šancí soupeře, sama neproměnila řadu příležitostí a v páté minutě nastaveného času se dočkala gólové euforie!.

Sparta potvrdila roli favorita a postupuje v poháru přes Polnou
Fotbal 3.10.2018

Sparta podle očekávání zvládla zápas na hřišti Slavoje Polná a postoupila do čtvrtého kola MOL Cupu. Sparta měla většinu zápasu tlak, výraznější náskok si ale udělal až v závěru a zvítězila 4:1

Vlašimský odpor zlomila Jihlava ve druhé půli
Fotbal 22.9.2018

Fotbalová Vysočina v domácím duelu potvrdila nelehkou úlohu favorita a po čtyřech duelech bez tříbodového zisku se dočkala vítězství.

Humpolec se poslední srpnový víkend stane dějištěm finále Zlaté podkovy
Jezdectví 20.8.2018

Poslední srpnový víkend patří v Humpolci koním. Od pátku 24. do neděle 26. srpna se jede finále Zlaté podkovy, závody ve všestrannosti a spřežení.

Dramatický zápas neměl vítěze, Sokolov s Jihlavou remizoval
Fotbal 19.8.2018

Zápas nabídl od počátku atraktivní podívanou. Už po pěti minutách hry byl jihlavský Schumacher vyloučen, Glaser však penaltu neproměnil. Po bezbrankovém prvním poločase se v tom druhém však roztrhl s góly pytel.

Zbrojovka Brno doma nestačila na Jihlavu
Fotbal 23.7.2018

V rámci prvního kola FNL hostila domácí Zbrojovka Jihlavu. Vstup do soutěže domácím nevyšel, v první půli dvakrát inkasovala a soupeři nakonec podlehla 1:3.

Spartu na hřišti Jihlavy zachránily tyče
Fotbal 12.5.2018

Fotbalisté FC Vysočina proti Spartě Praha před vyprodanými ochozy sehráli velmi dobré utkání, vytvořili si více vyložených příležitostí a dvakrát trefili brankovou konstrukci.

Liberec po bídném druhém poločasu prohrál doma s Jihlavou
Fotbal 6.5.2018

Do vedení dostal Slovan v prvním poločase Pulkrab, ovšem Jihlava se ve druhé části zápasu zvedla, vstřelila 3 branky a jednoznačně zvítězila. Pro Slovan je to značná komplikace v boji o poháry, především po výhrách soupeřů.

Zápas Vysočiny s Boleslaví nabídl šance, ale byl chudý na góly
Fotbal 28.4.2018

Vysočina proti Mladá Boleslavi sehrála vypjatý a bojovný duel, tak typický pro boj o záchranu, v němž je důležitý každý bod a výhra by jeden z celků přiblížila k udržení mezi elitou.

Jihlava přestřílela Kladno, ale doplatila na produktivitu
Hokej 11.4.2018

Dukla měla místy jasnou herní převahu, o čemž svědčí i počet střel - 33:18, jenže góly dávali Kladenští. V první desetiminutovce zápasu se stejně jako v předchozích utkáních skóre měnilo na straně soupeře. Zadovku Tůmy využil hostující Kubík. Ihned v úvodu třetí třetiny pak navýšil vedení David Tůma.

Kladno vrátilo Jihlavě porážku a do tabulky získalo důležité body
Hokej 7.4.2018

Kladeňáci na Duklu od úvodu vletěli a do vedení šli po přesilovkové trefě Adama Kubíka. Když pak hokejisté z Vysočiny srovnali, vrátil Rytíře do vedení v početní výhodě David Tůma.

Litvínov srovnal manko, nakonec ale Jihlava byla úspěšnější
Hokej 4.4.2018

Hosté sice ve třetí třetině o své dvoubrankové vedení přišli, když Verva postupně srovnala a dokázala smazat své manko. Hosté ale strhli vedení na svou stranu znovu a poté si i vzali zpět náskok o dva góly.

Jihlava doma porazila Litvínov a vede baráž
Hokej 2.4.2018

První čtvrtinu baráže uzavřela JIhlava utkáním na domácím ledě s druhým extraligovým celkem z Litvínova. Vyhrála 4:1 a poskočila na první místo v tabulce.

Baník porazil Jihlavu a uchoval naději na záchranu
Fotbal 31.3.2018

Už i Baník má první jarní výhru. Svěřenci Bohumila Páníka po bojovném představení vydřeli v těžkém utkání tři body proti Jihlavě a v bitvě o záchranu se zachytili stébla.

Vyprodaná aréna dohnala Karlovy Vary k velkému obratu proti Jihlavě
Hokej 31.3.2018

Natěšení Karlovaráci vyprodali KV Arenu, jenže více než dvě třetiny sledovali marnou snahu domácí Energie o smazání dvougólového manka, které bleskově nabrali v 6. minutě. Západočeši však bojovali do samého konce.

Jihlavský Straka okradl Kladno o tři body, svým hattrickem jistil výhru 4:0
Hokej 28.3.2018

Úterní prosluněné odpoledne v Jihlavě se neslo ve znamení startu baráže. Dukla v něm přivítala kladenské Rytíře. Dukla vyhrála v prvním kole baráže 4:0 a vykročila do soutěže pravou nohou.