AKTUÁLNĚ / Společnost

Město Havlíčkův Brod pořádá Veřejné fórum o rozvoji města pro širokou veřejnost
Havlíčkův Brod. 
Autor / zdroj foto: wikipedie / Petr Novák

HAVLÍČKŮV BROD

Není vám lhostejný život ve městě? Chcete poukázat na největší problémy Havlíčkova Brodu? Pak o nich přijďte se zástupci vedení města diskutovat na Veřejné fórum, které připravila havlíčkobrodská radnice na středu 16. 9. 2015 v hotelu Slunce.

Veřejné fórum je setkáním pro občany, organizace a veřejnou správu, na kterém zástupci města společně s veřejností budou hledat deset největších problémů města. Město Havlíčkův Brod fórum pořádá v rámci místní Agendy 21, která zohledňuje konkrétní místní problémy a hledá pro ně řešení ve spolupráci se všemi složkami společenství.

Účastníci budou podle zájmu rozděleni do několika tematických oblastí. O každém tématu bude probíhat diskuse u jednoho kulatého stolu a formou brainstormingu budou vybrány dva největší problémy z dané oblasti. V případě zájmu o více oblastí mohou účastníci mezi jednotlivými stoly přecházet.

Náměty a problémy definované u jednotlivých stolů město zapracuje do aktualizace Strategického plánu rozvoje města Havlíčkův Brod.

„Rád bych Vás touto cestou pozval k našim diskusním stolům. Věřím, že Vaše zkušenosti přispějí k řešení dané problematiky a napomůžou ovlivnit budoucí rozvoj našeho města,“ oslovil občany města starosta města Jan Tecl.

Veřejné fórum podpořila, jako jednu z aktivit projektu „Realizace místní Agendy 21 v Havlíčkově Brodě“, dotace ze Zásad Zastupitelstva Kraje Vysočina.

Autor / zdroj: Alena Doležalová

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.