VOLNÝ ČAS / Akce pro děti

Velká předprázdninová aukce deskových her pro Stanici Pavlov
Velká předprázdninová aukce deskových her pro Stanici Pavlov 
Autor / zdroj foto: Monika Brothánková

Pavlov

Stanice Pavlov na týden od 19. června připravila velkou předprázdninovou aukci deskových her s tématikou zvířat a přírody. Zúčastnit se může každý zájemce na FB Stanice Pavlov, nabídnout cenu a svým příhozem, ideálně nejvyšší nabídnutou částkou podpořit zvířata v záchranné stanici.

„Aukci můžeme uspořádat díky nezištnému daru od distributora her v České republice, společnosti ADC Blackfire Entertainment, která nám darovala všech devět her,“ s díky vysvětlil ředitel stanice Zbyšek Karafiát.

„Přemýšlel jsem, jak bych mohl propojit svou práci s možností přispět na potřebné krmení a jiné věci a napadlo mě zaslat vám několik deskovek k aukci,“ prozradil Tomáš Petr ze společnosti ADC Blackfire Entertainment, který je pravidelným návštěvníkem stanice a sám s nápadem přišel.

Hry představují zvířata v Pavlově

Facebooková aukce na stránce stanice odstartuje v 14:55 hodin v pondělí 19. června a skončí v pátek 23. června v 14:55. Se všemi devíti hrami, které společnost ADC Blackfire Entertainment darovala, se seznamují zvířata v Pavlově, a vznikly tak originální fotky, které jsou použity přímo v aukci.

Facebookový příspěvek obsahuje devět fotografií. „Příhozy formou komentářů mohou lidé přidávat přímo pod vybranou fotku hry, kterou by v dražbě rádi získali. Některé hry jsme dostali dvakrát, jako například Brainboxy: Zvířata nebo Příroda, případně Cardline: Svět zvířat, takže mají zájemci vyšší šanci získat hru, kterou by si rádi zahráli,“ vysvětluje Monika Brothánková zodpovědná za propagaci Stanice Pavlov.

Účastníci dražby si přesná pravidla, kterými se aukce řídí, mohou stáhnout na webu Stanice Pavlov.

Peníze z aukce půjdou na krmení pro mláďata, zvířata s trvalým hendikepem ve stálé expozici a na další potřebný materiál každodenně používaný při péči o živočichy.

Autor / zdroj: Monika Brothánková

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.